Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Algotis #31860 üzenetére

    Kombustorban nem nagyon méregettem, mert láttam, hogy nagyjából jól mér a GPU-Z VRM szenzor, akkor meg minek szenvedjek a lézerrel az asztal alatt, ha a GPU-Z bíztató értékeket mutat... (logout tesztemben megtalálod a képeket, ha kíváncsi vagy)....
    Azért játékban lecsekkoltam a 7950-em, az eredményt itt összefoglaltam: [link]
    Azóta amúgy új házba költöztem, ami jópár fokot hozott főleg tuningolva a VGA-nak, itt egy életre megtanultam, hogy 200W hátermelést mennyire nem lehet félvállról venni. :)

    (#31861) Steve198310: Hát igen, 190W TDP-t meghűteni jó ház kell. Nem véletlen volt a refi kifújós. Nekem olyan volt, hangja volt bőven, de teljesen béna házhűtéssel is hűvösen hagyta a gép belsejét. ;)
    Idén álltam át a nem kifújós hűtésekre, állati jó, hogy annyival halkabb, de nagyon kell neki jól kialakított házhűtés, ami legalább 2-3 jól elhelyezett 12-14-es venti.... A tuninghoz már elkél az új házam 2db 700rpm-es 18cm-es hűtése is a 7950-emhez, pedig úgyse nagyon lépi túl a valós 200W fogyasztást a kari...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák