Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz CJ4567 #9857 üzenetére

    Gyere HotS-ozni.
    Sok jó tulajdonsága van:
    - nincsenek csalók (szvsz még nem láttam, nem mondhattam senkire, h gyanús)
    - van fizetős rész, de magát a játékot alig érinti, azaz nem kell fullos német kisgyerekek ellen alsógatyában harcolni
    - király co-op részek, az AI sem buta. Több játékmód, sok pálya, elfogadható grafika és hangok
    - nagyon segítik a kezdőket, ami mondjuk LoL-ra nem igaz, ott nyomnak a víz alá, ahogy hallom a 70. szintig szopó, amihez azért kell kitartás.
    - jófej játékosok, igazi fszparasztokkal ritkán találkozni. OK, Trollgyuri is játszik néha... rizikó ;] :D

    MWO-t már teljesen hanyagolom, inkább ezzel játszom. Torchlight II vittem végig, vannak betegségei, de amúgy jó. Witcher3 és Fallout 4 várja, h befejezzem, meg a ME3 is. Witcherbe meguntam a fűszedést, falloutba a faluszerkesztés elsőre poén, de egy epret nem tudnak egyedül leszedni... ME3 meg megakadtam, vmi reaper leabált, nem volt kedvem hozzá, úgy maradt.
    Of Orcs and Men. Régi és szuper játék. A lopós-sunyi gnóm, meg a brutális, de erényes Orc hentelnek keresztül mordoron vagy akárhol. Jó története van.

    Mostanában volt sok ingyenes, ott az AC is, nem tetszik?

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák