Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickit3

    aktív tag

    Most értem haza, fordulok be az utcába és látom, hogy a közlekedési táblák egy része ki van döntve, persze emellett tele van szemetelve italos üvegekkel, sörös dobozokkal etc. Utca végén feltűnik egy jókedvű társaság akik ordibálással adják mások tudtára, hogy jól érzik magukat. Persze ha megláttak valakit a kerítésen belül akkor belekötöttek és/vagy belerúgtak a kerítésbe vagy olyan műveletet kezdeményeztek ami rongálást okoz. Felbátorodva gondoltam elmegyek közöttük bár rohadtul féltettem az autót. Az egyik a felhúzott ablakon keresztül beordítja, hogy "pávagyerek". Az ablakon nem láthatott be mivel sötétített és már eleve este van. Az utcából kifordulva elsiettem egy rendőr rokonhoz aki szerencsére szolgálatban volt és éppen otthon. Elmeséltem, hogy gubanc van. Visszamentünk úgy, hogy ő ment elöl villogva, én meg követtem, majd befordultam "nyugodtan" a házhoz, a rendőr meg követte az oszolni kívánó bandát. Szólt telón, hogy erősítéssel befogják ezt a pár seggrészeg középsulist és kisebbségit, de ha nem ami nem valószínű akkor is itt volt bóklászni a környéken. Megköszöntem neki a segítséget. Nem ilyen volt ez a környék. :(

Új hozzászólás Aktív témák