Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz X2N #5898 üzenetére

    Ez remek, akkor azért nem kaptam kódot, mert most pl az AQUA-ban vettem. Írjak nekik egy emailt?

    #5899
    Szia, AMD procival nincs tapasztalatom most, abban nem szeretnék véleményt formálni. Intel vonalon tudok segítenmi, véleményt mondani..
    A Pulse visszafogotabb teljesítményű a nitro-hoz és az asrock-hoz képest. Nekem nem volt vele bajom, eleinte picit zavart a hangosabb venti, de aztán be tudtam konfigolni. Teljesen meg voltam vele elégedve, nem is cseréltem volna le, ha pár napja nem esik be az asrock ára 400e Ft-ra, jött egy hírtelen ötlet, hogy kipróbálom.
    A nitro nagyon rövid ideig volt nálam, pár tesztet futtattam rajta, 400W felett fogyasztott, hangja is rendben volt.
    Az igazat megvallva, ki kellett lépjek a komfort zónámból, ugyanis soha nem volt ASRock termékem. Ettől függetlenül elég közelről néztem végig a fejlődésüket, hogy honnan indultak és hova jutottak. Emlékszem az első alaplapokra amik kaphatóak voltak kis hazánkban, egyszerű, fapados, zöld dobozban voltak. Nagyon a belépőszintet célozták meg, ez miatt soha nem szerettem a márkát. Aztán szintet léptek Fatality-vel szerződtek, onnan elindultak felfelé. Bízom benne, hogy sikerült félreraknom az előítéleteimet és meg leszek elégedve a márkával. A kártya felépítése hasonlít az RTX 30XX-as TUF kártyákéhoz, az alátámasztást komolyabban kell venni, szerintem több ponton rakok alá tartót, nem szeretném, ha megcsavarodna, meghajolna, lógna majd ha el akarom adni. Most picit használgatom majd, aztán ha érdekel vkit leírom a véleményemet.

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák