Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz BeZol #319 üzenetére

    Isten orizz, hogy flameljek egy AMD-s topikban, nemreg emiatt lett gondom.
    Nem vagyok AMD-s, se dolgozo, se reszvenytulajdonos, csak szimpatikusabb, mint az Intel, vagy Nvidia.

    DE. Sajnos Bezolnak tok igaza van.
    Jo lett a 7900XTX, de en kicsit csalodtam.
    A sebesseg okay, esetleg driverrel meg gyorsabb lesz, de az aramfogyasztas es az energia gazdalkodas hianya engem nagyon zavar.
    Amellett az ara is szar.
    Hiaba az 1 ropi USAD, ha itt Nemetorszagban 1300€ ert NEM LEHET kapni, ha lehetne, meg tobb lenne.
    1200€ert majdnem vettem egyet, bent volt a kosarban, de nem voltam biztos benne, hogy kell-e ez nekem. Mire meggyoztem magam, hogy bassz, max visszakuldom, mar nem volt, csak XT 1150€ ert :Y

    Na akkor dontottem ugy, hogy kozel egy arban mar inkabb NV.
    Szeretem az AMD-t, de a penztarcamat jobban.
    Igy lett egy Palit 4080, most mennek a tesztek es eddig nagyon nagyon pozitiv a tapasztalat. (plane, hogy elsore, mokkolas nelkul felment a legujabb driver)

    Lehet fel ev mulva helyre hozzak a drivert, de en ugy vagyok ezzel, hogy termeket veszek nem potencialt, meg plane nem igereteket.
    A 6800-assal szivtam elegt driver ugyben, az kicsit bearnyekolja nalam az AMD- driver kompetenciajat.

    Igy van DLSS, meg FSR, DLSS3, RT - amit most kiprobaltam CP2077-ben, hat nekem meg mindig bazari, de majd megszokom - jo energia fogyasztas es 3 ev gari.
    Hogy meger-e - barmelyik uj vga - 1400 koruli €-t, azt ketlem. De sajnos nalam lejar a gari es most 2 evre vettem VGA-t.
    Voltak akik tavaly ennyiert vettek 6800XT, vagy 3080-t.

    Beke :B

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák