Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • david_97

    senior tag

    válasz Pro!Petya #6185 üzenetére

    Valhallában ment rendesen, egy darabig, aztán ott is belefutottam olyanokba hogy 99% terhelésről leugrott 80-70-re. Nem tudom mi lehet a baja már, több drivert próbáltam, új Windowst próbáltam. Eskü a két kártya egyszerre volt a kezemben, palit nehezebbek érződött, masszívabb, nem nyeklik-nyaklik. Nv-hez CSAK Afterburner kell, mindent lehet ott állítani. Amd-hez meg mpt meg a driverben lévő minimum. Mert driverben hiába állítom be mondjuk 1090v-ra,bekajálja a 1150-et. A kártyán most performance bios van aktiválva, overall a valhalla benchmark 117fps-t dobott 1440p ultrán SAM-al. De nyilván mikor játszol és beérsz egy nagyobb városba már droppol be az fps 80 alá is simán, és olyankor a gpu usage is lemegy 70% környékére. Nem vágom, lehet a játék hibája, ugyanúgy ahogy a warzone is egy optimizálatlan sz@r,de attól még 160 fps meg kellene legyen kisujjból. Például mielőtt ugrasz ki a gépből 200+ 99% terhelés, ahogy földet érek szinte bárhol máris 130 körül, 60-70% usage mellett. Ha kimegyek a prérire akkor megvan a 160 körüli. Az egész furán viselkedik. Unigine superposition 4k optimized 15000 pont körül hoz, inkább alatta, olyan 148xx-6xx. Nem tudom ez jónak számít e ezzel a kártyával. 0,893v-on 1950mhz-el a palit 3080 15k felett hozott nekem.
    FeRRaR1 15 óra Valhalla és kb 10 óra warzone után is van nálam coil whine, szóval én megszívtam szerintem :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák