Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Krisz0418 #5853 üzenetére

    Vazze Krisz így nem tudok elmenni aludni. :D

    Most addig fúrtad az agyam amíg ki nem próbáltam a V-sync-et.
    Hát hallod, nekem eddig tartott a FreeSync már ki is kapcsótam. :))
    120Hz + V-sync + ~100FPS = Tükör sima játékmenet.

    Amikor a 3080 + V-Sync + 60Hz volt olyan szintű Input Lag-om volt a Doom Eternal-ba hogy jaj. Ezért kellett nekem minél előbb a G-Sync vagy a FreeSync mert ha kikapcsoltam a V-t akkor meg tört a képernyő.

    Na de most, hogy ilyen szintű képernyő frissítésem és FPS-em van hallod nulla Input Lag-om van a 60Hz-hez képest pedig én még vezeték nélküli egérrel tolom ráadásul. :DDD

    Annyi hátránya van az elméletemnek, hogy az Input Lag növekszik amikor csökken az FPS.

    Tehát a dolog nagyon egyszerű olyan felbontáson tolom ahol 100+ az átlag FPS-em és problem solved.
    Nekem bejött. :K

    Továbbá nálam minimálisan lehet látni képernyővibrálást amikor változik a TV Hz-e de ez G-Sync-nél is jelen volt. Jó mondjuk ez nem gamer monitor ez még mindig csak egy 8ms-es TV.

    Adj egy esélyt neki Krisz.

    Én mondjuk csak Single Player-ezek tehát nekem nem kell az 1ms meg nem érdekel a minimál Input Lag sem. :)

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4080 S / JBL / S3000 Pro

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Krisz0418 #5853 üzenetére

    Próbáld ki azt hogy adaptive sync off - monitor , amd freesync off & vsync off - radeon
    ezekkel a beállításokkal :

    Ha FRTC be lenne kapcsolva akkor azt is offold!
    Jah és mindenféle fps cap-et vegyél ki.

    Gsync-es monitorom van de semmi tearing nincs nálam ennek ellenére 1440p-ben.
    (eddig csak akkor láttam ha VSR-el 4K-ba bencheltem alacsony fps mellett, így le is mondtam a monitor cseréről pedig már a kosárban volt a cuccli )

Új hozzászólás Aktív témák