Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Krisz0418 #5430 üzenetére

    Valhalla AMD cím direkt a SAM és IF-ra lett fejlesztve de van más cím ami meg az Ampere-n fut ennyivel jobban így ezeken teljesen felesleges rugozni főleg, hogy 60fps-t tudja a 3080 sőt 4K majdnem ugyanaz és az AC játékba van res scale így 2k-n rá raksz egy 1.4-1.6x szorzót és sokkal szebb élesebb kidolgozottabb képet kapsz és ezen a renderen már nincs igazán előnye a 6800-asnak. Ha már úgy is ezen rugozunk itt hogy mennyire kidolgozott és éles a grafika akkor nézzük már a lehetőségek szerint a kihozható legjobb grafikát. RDR2 2k 1.5x res scale nézd meg 6800xt vagy 3080 lesz gyorsabb.. Most oda vissza passzolgathatjuk a lasztit és rájöhetnénk hogy 1:1 a két kártya de a 3080-on ott a lehetőség hogy azon ki is tudod használni a ray tracinget meg pár egyéb dolog. Majd ha a SuperRes gagyibb lesz esetleg mint a DLSS akkor milesz? Tudom majd valahogy azt meglehet magyarázni.. Nem akarsz RayTracinget oké akkor persze vegyél inkább AMD kártyát de nem kellene az nV extra featureoket ennyire fikázni miután a képeken is látszik hogy ha romlik is az minimális ezért inkább reagálsz rá hogy hát de igy meg ugy nézd mert direkt keresed hogy hol lehet belekötni.

    Lábjegyzet:
    Anno Abu még okoskodott itt nekem hogy miaz hogy szerintem kamu a WD Legion 6800Xt RT teljesitmény amiket olvasni lehet mikor közbe ott volt a gépembe egy 6800XT. Jah hogy aztán kiderült pár napra, hogy azon tesztek akkori driver verzióval amugy az RT nem is ment? Oh, nagy review oldalak akik nem veszik észre hogy bekapcsoljak az RT beállítást de a képminőség nem változott :C :C :C
    GTA V reflection MSAA ha bekapcsolod akkor a játékba nem lesznek reflekciók AMD kártyával.
    RDR2 water reflection max 4xMSAA AMD-n míg nV kártyával van 8xMsaa is.

    Amúgy is szoftveresen úgy vagyunk átverve ahol csak tudnak. Tüzetesen átvizsgálnánk játékokat hogy mi hogy jelenik meg egy nv és egy amd kártyán lehet látnánk pár furcsaságot és rétenénk miért fut az egyiken jobban pl. MINDKÉT cég ludas egyiket SEM istenitem.

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák