Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz syIex #12502 üzenetére

    Merc Black (6700XT) jart nalam, nagy resze muanyag a hutesnek, viszont eleg nagy darab es hatekony.
    Nem tudom a 6800XT-re ugyan az a hutes kerult-e.
    TUF hutese a ventik kivetelevel fembol van, eleg jo hutese van, atgondolt es hut mindenhol ahol melegszik a kartya.
    Sapphire Nitro+ az eros passz.

    [ Szerkesztve ]

    ...

  • padam87

    tag

    válasz syIex #12502 üzenetére

    Volt nálam 3:

    Merc: Impresszív minden téren. Óriási, nehéz, van benne anyag. Egy apró design probléma szerintem, hogy a ventijei nem biztos, hogy eléggé static pressure-re optimalizáltak, alig nyomják át a levegőt a bordán. Ha mondjuk nézed ezt a képet, akkor a hátlapi kivágáson alig jön át valami, elszökik oldalt. Ennek ellenére halk és hűvös.

    Nitro: Engineering szempontból a legbrutálisabb kártya. Könnyű, de mégis jól hűt. A bordája nem olyan sűrű, és itt a ventik is kaptak egy gyűrűt, simán átfúj, és baromi jól hűt. Nincs benne annyi anyag mint a többiben, de ha nézel noise normalized teszteket, akkor ez is ott van mint a többi, köszönhetően az előbb írtaknak.

    Gigabyte Gaming OC: Meglepően jó kártya, csak kicsit putirán... olyan igazi gigabyetos. Benne van az anyag, frankó réz lap, sok borda, és képesek elszúrni a legótvarabb kopogós műanyaggal amit össze lehet szedni. Ha ez nem annyira szempont, akkor nyugodtan vedd.

    Coil whine (0: nincs, 10: elviselhetetlen) - maxolt power limittel

    XFX: 6
    Nitro: 5
    Giga: 4

    A TUF-ot szívesen kipróbálnám... tesztek és felépítés alapján is jónak tűnik. ASUS nagyon eltalálta azokat a ventiket.

    A nitrot tartottam meg egyébként, overall legjobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák