Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz cheatergs #16300 üzenetére

    Fordulatszámokat ha nézed, akkor abból azért elég jól le lehet szűrni már a dolgokat, hogy vajon melyik milyen hangos.
    Itt is igaz, hogy ha igazán halkat szeretnél, akkor 2ventis helyett 3ventiset nézel, ha pedig lehet, akkor 2slot helyett 2+ slotos legyen vastagságra.

    Ha meg boltból veszed, akkor ha nem jön be, visszaküldöd és nézel másik típust.
    Nálam a leghalkabb a Gigabyte Gaming OC RX 6600 XT volt, mert 2,5slotos és 3ventis... Szinte passzívban ment a kártya.
    Utána az AsRock Challenger 6600 XT ami még szintén halk kártyácska.
    Az Asus Dual már hangoska volt.
    Az MSI Mech 2X borzadáj már hangerőben.

    Most eszembe jutott, hogy Gigabyte Eagle 6600-as is járt nálam (3ventis 2slotos), az is teljesen jó volt: [link] [link] (csak azért pörgött fel magasra egy pillanatra, mert előtte passzívban ment le a bench)

    Tehát a saját méréseimmel a típusok nagyjából felét le is fedtem, ehhez rákeresen netes tesztekre akkor szerepel azonos típus is, és már mehet is az összehasonlítás.

    Alapvetően olcsó húsnak híg a leve itt is helytáll, továbbá én sima 6600-ast nem ajánlom senkinek, inkább 6600 XT drágábban, de aki teheti inkább 6700 XT-t nézzen.

    Persze pénztárca dönt, de én a magam részéről akkor inkább nem kockulnék és gyűjtögetnék tovább.

Új hozzászólás Aktív témák