Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz bunnyhu #11999 üzenetére

    Esetleg valami bios frissítés a laphoz?Lehet az is segítene.Volt egyszer hasonló nekem ott félig a ram volt a ludas azt kicseréltem most olyan van és display kábelt használok mert a monitoron csak display port van,hogy néha mikor indítom a gépet akkor 3 sípolás vga de már egy is tovább és nem mindig csinálja.Azóta nem frissítettem biost nem tudom megoldhatná e a dolgot,ja és ugyan ezt csinálta nvidia kártyánál is szóval lehet tényleg a display portba köt bele.

    #R3laX

    Ilyen témám nekem is van vagy volt csak elsőnek a sok el nem indulás egy hibás ram pár miatt volt aztán frissítettem biost is de néha még van 3 sípolás videokártya jelzés és lehet tényleg a display port a baja dea monitoron nincs más.De csak néha nem is mindig sípol hármat aztán indul a rendszer hiba nélkül szóval már annyira nem is foglalkozom vele.Nekem nvidia kártyánál is csinálta ezt a sípolós dolgot szóval majdnem mindegy neki nvidia vagy amd kártya van a gépben.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák