Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz huskydog17 #299 üzenetére

    "A fele annyira azért extrém erős túlzás" saját tapasztalat? Ha a mérőműszer ezt méri, akkor általában ez van - a dB skála sajátossága, hogy 3dB-nként kb. duplázódik a hangerő és pl. a CB teszt mérése alapján van köztük 4 dB, a TPU tesztje szerint meg 7 dB.

    Az én első választásom is egy Sapphire Nitro, de eddig azt se tudni, lesz-e olyan, második a Sapphire Pulse, harmadik meg az ASUS TUF. Az XFX nekem inkább csak tetszik, mint kéne, bár jó árazással... mivel egy jó ideje a videókártya az egyetlen add-on kari a gépemben, pont nem érdekel, hogy 2 vagy 3 slot vastag. A mostani ITX lapomon akkor se lenne hely semmi másnak, ha a VGA csak 1 slotos lenne, ha meg visszaváltok ATX-re, akkor meg azért nem érdekel - mATX-en lehetne egyedül macerás, de az meg engem nem igazán érdekel, mert csak ITX(Zalman M2) és ATX(Cooler Master N500) házam van "készleten", az egyikbe nem fér bele, a másikba meg minek olyan kicsi...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák