Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz frescho #99170 üzenetére

    Bekapcsol a táp, zárlat nincs, de képet nem ad, van tesztkártyám, megnézem azzal majd.
    Kicsit nehézkesebb lesz ma, párom név- és születésnapja.
    Kártya egyelőre egy tseng et4000 w32 videókártya, egy mpu-401 midi kártya, a soundblaster pro irq7 van, és a cd vezérlő irq10 dma5
    A vesa cache kártyával indult, az helyett raktam be a vesa ide/multi io-t.
    A videókártya alul van.
    Van scsi vesa cache kártyám is új, meg scsi zip+cd rom caddys, de azt a vonalat a cf kártya miatt egyelőre nem erőltetem.
    Úgy tervezem, hogy mikor feláll teljesen a rendszer (szoftveresen) win 3.11-el és lannal, akkor másolok át mindent rendes hdd-re, és lesz egy ide vagy scsi hdd-s pc.
    Van pár tartalék és egy teszt vlb lapom, először azzal is rápróbálok a 2 szebbik kártyára, mert azokat még nem is teszteltem.
    Amit te javasoltál, ahhoz nem találtam leírást, a másik hasonlóra rá van szitázva minden.
    Esetleg a hangkártya engedélyezett joystick portja a multi io vesa kártya joystick portjával összeakadhat?
    Most felfutottam kipróbálni, amit te ajánlottál, most elindult, de az io kártya felső ide csatijába dugva a cf kártyát gyorsan nem találja a bios autodetect, az alsóban szöszöl detektáláskor, de ott se látja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák