Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz frescho #97311 üzenetére

    S939-es X2-ket nem nagyon volt szerencsém tuningolni, de az egyébként kb 4800+-nak felelt meg

    Az első Phenom gyenge volt nagyon, az is érdekes, hogy először a 9500 és a 9600 jelent meg, majd inkább lefelé terjeszkedtek, még kisebb, gyengébb változatok jelentek meg az amúgyis gyenge CPU-ból, majd pár hónappal később jöttek a némileg javított, de alapvetően ugyanolyan gyengék voltak. Igaz, itt már a base clockot sikerült 2200-2300MHZ-es frekiből 2600-ig feltolni, de ezek már a csúcs BE procik voltak, ami a freelock ellenére is nagyon gyengén mentek. Senkit nem tudok, akinek 3GHZ fölé sikerült ilyennel mennie.

    Az 1366 tényleg totál más árkategória volt, viszont utána az 1156 már új világot jelentett, bár nekem csak a 4th genes 1150-be sikerült becsatlakoznom saját gépként is, mivel sajnos 2009 és 2014 januárja között olyan élethelyzetben voltam, hogy egy csavart sem tudtam venni a géphez... így csak néztem amint az egyre csereérettebb Phenom 9500 kevés memóriával, egyre inkább elvérzik az új címeken.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák