Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #82914 üzenetére

    A nem MX-es GF2-eseknek már volt szerintem olyan szép képe, mint az akkori Radeonoknak, bár lehet, gyártótól függ. Azt hiszem, láttam MX400-asból is olyat, amivel elégedett voltam ezen a téren.

    Radeonból viszont semmilyen csúnya képet adóval nem találkoztam soha, és azért ez jelent valamit.

  • arn

    félisten

    válasz FoxiestFox #82914 üzenetére

    De ebben van vmi, de viszont valoszinuleg kepi beallitason mult, mert tobb dolgot vettem fel 9800prorol dvin keresztul, es elenkebb kepe van, mint a gf-gf2-gf3-8800gtx kartyaknak (ez utobbi ketto mar szinten dvis). Persze ebbe kimeneti es bemeneti szinten is bele lehet nyukalni, de azt a kepet mondom, amire a capture kartya kalibralja alapbol.

    A gf256 es gf2 kozott meg van minosegi ugras (mindegyik asus) kepben, gf2tol mar nehez kulonbseget tenni az analog es a kesobbi kartyak dvis kepe kozott.

    Ez elott kimondottan jo analog kimenettel a korszakhoz kepest a genoa s3 864, diamond s3 968 ti dackal, es a voodoo3, matrox g400max fogott meg. A tobbi hasznalt kartya atlagosabb (millennium, et4000/6000, tridentek, cirrusok, riva128, tnt szeria, elso gf256). Amit kimondottan nem szerettem: ark, trio, virge. Ezek lapos, doglott kepuek.

    Korabban mindig a leggyorsabb kartyat kerestem a korszakbol, de ma mar ez a prioritas: kompatibilitas (szetesett kep lehet gyors es szep, de minek), analog kimenet minosege, es a vegen a sebesseg (semmit sem er, ha szar a kartya kepe).

    a 90es evek 3ds kartyaknal persze meg egy plusz tenyezo, hogy milyen kepet renderel, a korszak legnepszerubb kartyaival a legkevesebb a gond.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák