Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz benedekco #82406 üzenetére

    No, itt is vagyok, kis fennforgás után. Megérkezett a proci. Csere, de azért a 2011 foglalatban...eltart egy ideig, oda kell figyelni. A socket leszorítóerő is durva, a próbapadon nem lehetett, át kellett vinnem a lapot a konyhaasztalra. De minden ok, már fent van, szépen indult, megy a teszt.
    Éjjel meg le kellett mérnem még 2 sort a 2609- el is.

    Annak örülök hogy teszett :) 100MHz mellett azért a 112 is befigyelt. A P5A-B is jó deszka, legalábbis a rev 1.03- as.

    Jók azok a lapok amúgy. Nálam valami KT133- asok vannak, meg a KT600 csúcslap, amit még Te küldtél anno. Abitból meg az egyik BE6 is Tőled jött régen. Via : az SS7 Epox amit a tesztekhez használtam, na az megbízható sztem.

    Tua és a Win98EE#2(S939) is most függőben, de folytatom mindegyiket, idő is van rá, már nyuggerbe vonultam. De nagyon nem sietek, volt elég rohanás már az életemben, csak nyugisan tolom.
    Xeont letesztelgetem, házba pakolom, aztán majd jönnek a fenti projectek.
    Csak most kellett sietni a proci kipróbálásával. Egy-két alapteszt gond nélkül lefutott, mindjárt indítok egy memtesztet, azalatt pedig összeszedem táblázatba az éjjeli tesztsort. Tanulságos hogy a retro tesztek eredményeiből mennyit levon a Win10 az XP- hez képest. 2010 után viszont persze a modernebb oprendszer a jobb.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák