Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Czo #78578 üzenetére

    Vlbben gyk a legbudgetebb megoldas volt, de elsok kozott jott ki :) Az 542xnel a busz is 16 bites volt a vlb ellenere, csak nem isa orajelen ment. De attol fuggetlenul teljesen hasznalhato cuccok voltak ezek a tridenttel egyutt. Az visionok es a tseng is nagyon tul van tolva, foleg ez utobbi, nem eppen problemamentesek.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • KROK640

    veterán

    válasz Czo #78578 üzenetére

    Mikor nekem ilyenem lett, akkor már 1700-as Celeronom volt, 256MB DDR1-el, GeForce 3-al meg 80GB + 40GB-os HDD-m.
    Szóval valahogy nem gondoltam, hogy használni kéne :D

    (Sokáig ezeket dekorációs céllal gyűjtöttem (2001 környékén kezdtem), egy időben az volt a célom, hogy alaplapokkal, és kártyákkal beborítsam a szobám egyik falát, igazi high-tech hellyé varázsolva. Aztán nem lett belőle semmi, mert szülők kidobatták velem a lakásfelújításkor (2009), mondván ki se találjam ezt a baromságot, hogy hardverelemekkel borítok be egy falat (szétszedett winyók, már itt-ott lógtak dekor elemként a szobámban) aminek akkor nagyon nem örültem. Pláne hogy egy rakás működőképes gépnek és cuccnak is menni kellett, pl mindkét P4-esemnek, de a PIII-nak is, meg egy rakás más cuccnak is. Azért ma már látom, hogy nem baj azért, hogy nem állnak ládaszámra a "teszteletlen" 3-486-os, Pentium 1-2-es alaplapok, kártyák, döglött vagy nevetséges kapacitású HDD-k 20MB-ostól egészen 120GB-osig ).

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák