Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Frawly #73097 üzenetére

    Javult, de azért sztem is messze elmarad az XFi EPro vagy HD mögött. Hangerő nem lényeg, a kishatásfokú fülessel (a jobbakra a kis hatásfok, hosszú tekercsút jellemző, melyet a keskenyebb membránszéllel korlátoznak, hogy gyors legyen) is letépné a fejem felhangosítva, az aktiv Solo- val meg szintén nagyot szól. A próbapadnál levő kis bögreszett is képes üvölteni vele. A jobb dedikált kártyák, a 300Ohmra képes kimenetükkel hangosabbak, ott a negyed hangerő is néha sok, az EPro külső egysége pld a BBrown csatornánkénti DACokkal, de mondjuk itt a hangerő inkább a hangminőség miatt van, minél mélyebbre hatol a cucc, annál nagyobb energiák kellenek.

    Q1-Q2- érdekesség kedvéért futtattam, nem gond a régebbi megjelenítés, be is kapcsolhattam volna a VSync- et, de direkt kíváncsi voltam hogy az elszaladt FPS okoz-e gondot...nem okoz.
    A felsorolt Q-remakekre rákeresek, jó is hogy leírtad a nevüket :R , az FX mellett 1060 van, abban ki tudom próbálni ezeket. Ha megtalálom a neten, majd rákeresek.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák