Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz snake1977 #73026 üzenetére

    Sima 1600, bár a + - os AF, érdekes ennek ára akciós lett, a régebbi 14nanos meg drágább 10k- val.

    OFFoffOFF, de az engedélyezett (csak a hirdetés nem) a topikban. Kifejtem a belépő Ryzent, ha már legalább egy embert érdekli :)

    Asus Prime B450M-A - ajándék, nem én választottam, de 7cm-es ventit tettem a gagyi VRM- re, amíg esetleg szét nem ég, ez lesz, bár + hűtéssel 43 körül van, nyáron +10 fok, bírni fogja idétlen időkig sztem
    Ryzen5 1600AF @allcore fix 3.5GHz - itt már a BIOS- ban belőhető így, nem is kell custom energiaprofil Win alatt.
    Deepcool GAMMAXX GTE V2 CPU hűtő (DP-MCH4-GMX-GTEV2) 2 ventivel
    2x8GB GSkill Ripjaws 3600 @2666 CL16 - egyelőre, aztán majd később kiderítem mennyit hajlandó bírni.
    Galaxy NV8600GTS video - abszolút downkill kártya, lényeg hogy a konfig kész, ha esetleg elfogadhatóra csökkenek az árak, csak bele kell dobni egy hozzáillőt.
    Kingston A400 960GB és 480GB SSD- k
    Sony DVDRW
    Giga 650B 650W táp
    Sharkoon VG4-W ablakos ház
    Win10 EnterpriseN - media + - ok szubjektív ízlés szerint - a 480- as SSD- re pedig egy Win7 megy, még ma, ha lesz kedvem.

    Az új Aida szerint FPUSinJulia alatt a Corei7 széria felett (futó tesztek voltak csak eddig, de tényleg jó lett a Ryzen, ahogy mondtátok). egyelőre a retro tesztállomáson van, tehát csak 1280x1024 a felbontás :

    Egy általános desktop, alapjellemzőkkel

    Itt az assy kész - alul gubancos, egyelőre nem nagyon egyengettem, merev kábelek, ha feszül pld a VGA táp, képes meghajlítani a nyákot. Majd lehet egyengetek, de egyelőre jó így

    Power on utáni hangulatok :

Új hozzászólás Aktív témák