Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz arn #69341 üzenetére

    A most letölthető utolsó 3dmarkot használod?
    Nincs másik k6 procid? Az is lehet hibás, snnak ellenére, hogy telepítés, memtest okés volt. Láttam olyan 2. Genes i7 procit, ami hibátlanul működött addig, amíg egy program nem akart avx utasításkészletet használni.

    Engem most az AGP tesztrendszerem szivat.
    Asus 333 + AthlonXP
    Tegnapelőttig jó volt.
    Akkor boot közben újraindult. Csökkentett módban is vmi mup.sys töltésénél.
    Akkor félredobtam.
    Tegnap mondom megnézem, mi lehet, mert tesztelni kellene pár kártyát.
    Akkor elindult.
    Egy kártyát leteszteltem, aztán beraktam egy másikat, és újra kezdte csinálni.

    Más jó hír:
    Felkerült a netre a Quake ritka, játékgépes változata
    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz arn #69341 üzenetére

    Volt hasonló. 3DMark visszadob az aztalra, megáll, fagy, megáll+egy billentyű-leütésre visszadob vagy kékhalál stb.

    AGP rendellenesség az Acorp SP-V586A Rev A lap esetén. VIA S7 lap néhány SS7 paraméterrel, de a 100MHz hiányzik. Próbáltam többféle 4in1- el, AGP kártyával, de amint megkapja a videodrivert, behal a 98. Valami az AGP porttal lehet, később talán visszaellenőrzöm, régebbi kísérlet volt, azóta is lett pár egyéni tapasztalat.

    2 féle P5A-B- ben (rev 1.03 és 1.05), PCChips, Epox (C2, G2) és Soltek SL54U5 lapokkal ok, sokféle VGA- val, procival is. Illetve a PCChips- ben járt egy hibás K6-2/350, kinyírta a fesszabályzót, amit kicseréltem, aztán megint működik a lap.

    Riva esetén kevésbé függ össze a Te gondoddal, de pozitív tapasztalat, viszont eltérő konfig. Eleve BX (amiben minden megy :DDD ), valamint a PCI változat, és másodlagos kártyaként megy. Összefüggés talán csak annyi hogy elvileg ha minden más ok, maga a Riva jól megy 98 alatt, és ezt a Win 2 kártyás üzzemódjában is jól teszi Geforce3/4 mellett is. Azonban asszem hogy SS7 konfigban főkártyaként nem is próbáltam az AGP- s Riva- t, talán csak DOS alatt.

    (#69342) envagyok : nálam a kedvenc játékok közé tartozik, kössz a linket ! :R

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák