Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petakpa1

    őstag

    válasz KROK640 #68241 üzenetére

    Ezek vannak rajta:
    AXMH2500FQQ4C T898603H41190
    AQYHA 0431APDW

    CPU Worlds szerint az XP-M típusból 3000+-os a legnagyobb.

    Amúgy amit fentebb képet betettél az nem Barton hanem Tbred magos. Lehet azért megy ilyen magas órajelen, mert kevesebb benne az L2 cache.

    [ Szerkesztve ]

    "... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #68241 üzenetére

    Ez jó hír ha az adatok alapján tudod a tuningos példányokat. Ebben a hsz- ban leválogattam párat egy korábbi teszthez, 6db- ról van közeli fotó, melyeken olvashatók az adatok, bár inkább csak 5db, mivel az első egy TBird. Köztük van a jelenlegi példány is, az aktuális gépben, melyen most futottak a tesztek, a 3000+ M-Barton. Ráadásul ebből van egy tartalék is(típusszámban nem emlékszem hogy teljesen egyforma-e), pár procit elajándékoztam, de a kulcsfontosságúak némelyikéről nem is árultam el hogy van tartalék. Egyedül asszem az 1400- as Tua- ról vallottam be hogy 7db van, de megtartom, mert nem válogattam még le hogy melyik a tuningosabb, ezt majd akkor ha a Tua P-III- at veszem elő részletesebb tesztekhez. Hosszabb effektus lesz mivel a már megépített Tua gépből is 3db van (gépeim össz db száma jelenleg 43), Tua processzor meg nem is tudom 20-30db kb. A teljes prociszámot sem számoltam mostanában, lassan közelít az 1000- hez.

    Visszatérve az AthlonXP- re, abból is van vagy 20-30db, és mind különböző, lehet hogy van benne extra tuningos példány, csak nem is tudtam róla :F :U , majd készítek mindről közeli fotót, de az is extra idő/energia, ennyi retrozás mellett be kell osztani.

    #68242 : király, ha már valakit csak érdekel, és olvassa a topikot, jó, az sem baj ha éppen egyéb okok miatt nem épít vasat. Hajrá, határidő nincs semmire, amikor éppen lesz idő, pénz, lehetőség.

    (#68245) Madara-san : nézőpont kérdése, sokszor elhangzott hogy én nem ragaszkodok a mindenből pontos évjárathoz, van aki igen, saját döntésed hogy milyen utat választasz.
    A hasonló ház nekem is bejön kinézetre, nemrég kaptam baráti áron egy nagyon szép példányt [link] , abba kerül a 44. gépem, egy 486VLB, ez úgy néz ki követi a korhű vonalat. A 4GHz P4- et meg már bepakoltam egy egyáltalán nem korhű házba [link], [link], ebből is látszik hogy nem szükséges elköteleződni egyik nézőpont mellett sem, a korhű/vegyes/nem korhű is jól megfér egy háztartásban :) .

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák