Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #68227 üzenetére

    Nincsmit, szívesen írogatom az ilyen aberrációimat, és ha akad kolléga akinek tetszik, az külön jó.

    Hmm, igen Te említetted...én meg előre is elnézést kértem az akadékoskodásért :B :) . Az előző hűtővel az enyém 2400- on stabil volt, felette képet sem adott. Egyelőre az erősebb hűtéssel nem is próbáltam hosszasan, csak annyira hogy megy még neki a 2400, de ott már forr a gép. A jelenlegi project céljának eléréséhez a 2315 is elegendő lett. Lehet hogy majd óvatosan próbálok lépkedni, de az értékes gépet nem szeretném kinyírni.

    Én sem tudok realtime programokat betervezni, vállalni. Épp ezért ilyet hogy bármiféle határidő, nem is írtam. Ezt csak általánosságban, nemcsak Neked, hanem bárkinek, bármikor, aki előtt épp ott van egy olyan csoda Socket462 mely 2600 felett szaladgál stabilan, akkor már nemtart semeddig olyan képmentéseket készíteni melyeket kértem, amivel meg lehet győzni egy ilyen kétkedőt, mint én.

    Az alkatrészgondokat is megértem. Idő, pénz, problémák, stb. Régebben hosszú ideig csak sóvárogtam egy Bartonra, de aztán már csak retroként sikerült, nemgond így is örülök neki.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák