Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hege8888

    aktív tag

    válasz DarthSun #66120 üzenetére

    Szerintem sikerült padlóra tennem a BX6-ost... :(((
    Nyávog bármelyik romot próbálom, illetve én is makacs voltam, gondoltam, ha a múltkor a
    TX97 is kajabált a K6-os BIOS miatt, akkor ennek se lesz baja.. hát lett..
    Szóval volt itt régebben ajánlás, aki írta a bios chipeket, privátban valaki megírná az illető elérhetőségét?

    Egyébként most nagyon elment a kedvem, nem vagyok/voltam híve a géprombolásnak, de most délután úgy éreztem bele tudnék állítani egy fejszét az egész Slot-os istenverésébe.
    Már a múlt héten se akarta magát a szívembe lopni a lap, mikor rakosgattam össze, (pedig hogy örültem, hogy kifogtam) főleg, hogy állandóan buzerálni kellett, hogy jól álljon a kártya a foglalatban, ne csak fekete képernyőt bámuljak 5-ből 4 indításnál...

    Bánatomban elővettem a frissen szerzett DX2-est. Enyhe dohányzós-dohos lakás szaga van..
    A ház, ha jól informált vagyok, akkor az a Kürt féle oldalt 5Ft méretű ezüst nyomógomb nyitású. Van -tippem szerint- Covox vagy Adlib? hangkártya, ami a speakerre van kötve. Anno egyik cimboránál ilyenen csodáltam meg a Pinball Dreams-et, hogy Amigához képest Pc-n is van hang.. a játékok közt böngészve találtam valami intrót, itt végre volt zenebona, szóval hangkari oké, csak játék legyen majd alája..
    HDD 250 Mb körüli Maxtor, ram csak 8 mega, de majd a guberált TX97-esből kinyert ramokkal upgrade.
    Az elemet előrelátóam ammo valaki kicserélte egy 20cm-es kábellel egy "akkupakk"-ra, hogy most a szigszalagozott elempár mit takar, majd kiderül.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

Új hozzászólás Aktív témák