Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz envagyok #62836 üzenetére

    Basszus. :DDD Aszittem elsőre mikor írtad hogy 8086, hogy az 1978-as 4-10MHz-es 16bit-es procira gondolsz. :DDD
    Kicsit fura is volt, hogy miért van mögötte a "k", végül felvilágosultam mikor rákerestem. 1151 szériáról annyi van meg kábé, hogy megjelent. Nagyjából ennyire nem követem milyen mederben halad a technika az utóbbi pár évben. :B

    Gondolkodtam, hogy az én is kis masinámon is lehetne mondjuk még fejleszteni csak kábé semmi értelme: i7-4790k, nagyobb SSD frissebb oprendszerrel, újabb vga mondjuk egy Galax HOF vagy EVGA 1060 6gb. Ahh! És ezek még nem is a Kingpin 1080Ti kategória!
    Talán majd 2-3 év múlva, mikor megfizethető kategória lesz egy 1080Ti... Ez a Kingpin vagy a csúcs HOF is kábé annyira érdekes lesz úgy 10-15 év múlva, mint most egy 8800 Ultra. Csak az ára fog meredeken beesni, bármennyire is ritka lesz. De persze ez csak szvsz.
    Lássuk: prociknál 3.4 Presi megjelenéskor 417$ volt 15 éve, most kábé 20$ sincs.
    8800 ultra mennyi is volt... 800$ vagy valamivel több. Most kábé 80-100$. Na meg ugye az árfolyamok, de ebbe ne menjünk bele.
    Csak érdekességképp.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák