Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz arn #61205 üzenetére

    Én megértem flymi-t , nagyon sokszor én is shoppingoltam olyan videókártyát, ami nem pont olyan volt mint a vágyott, de örültem, hogy hasonlított rá.
    Pl referencia hűtős 4870-est és 4870x2-t szinte lehetetlen volt találni, ezért 2 évig jó volt egy hibásként vett, majd egy hibátlanként vett, de mégis hibás. Most találtam végre nemrég jókat, így már lett 2x4870x2 és egy ref 4870. Utóbbiból még vadásznom kell kettőt a 3crossfire-hoz.
    Ugyanez volt gf256-al is. Kisebb vagyont fizettem egy hűtés nélküliért, aztán abból is lett hibátlan, de volt hogy vettem komplett gépet egy gf3 ti200 miatt...
    Sajnos ez nem a bemegyek a boltba és megveszem kategória.

    A Kyro II is közel annyiba van nekem amennyiért felraktam. Ráadásul teszteletlenként vettem. De szerencsére itt Győr környékén kilőttek a fizetések, átlagemberek 1000 euró fölött is hazavisznek. Audiban már a soron is bőven megadják ezt, plusz 13 és 14 havi fizu.
    Igaz most már a falu pékségében is 1000Ft fölött van az egészségesebb 600Ft fölött az egyszerű fehér kenyér kilója. Nemrég 300 és 200ft volt. A régi hardvereket 2500ft/kiló áron veszik át, de ha te vegyészkedsz, és csinálsz belőle aranyat :D kb 10000Ft kijön 1 kiló régi VGA-ból, alaplapból. Ezért nincs értelme százforintokért elkótyavetyélni még az mx420akat se. (30dkg :)) )
    Megváltozott sok minden az elmúlt pár évben itt. 1-2 éve volt a faluban még 10m ft környékén felújítandó "kétablakos" kádár kocka, most 25m ft alatt nincs.
    Pár éve még 100k alatt lehetett veterán pannóniát, ural-t, pártízezer forintért simsont venni, most az előző kettő szinte 7 számjegyű, de használható simson sincs 250-300 alatt.
    Bocs a nagyon offért, csak kíváncsi vagyok, másnál is ez van-e, vagy így látja a dolgokat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák