Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz jokeph #60265 üzenetére

    Ha lemegy a memtest megnézem mi van.
    Van belőle V3.3 meg V1.x revízós board: [link] [link]

    Sajna ezen linkek halottak. Ha V3.3, márpedig úgy emlékszem +-os akkor pont az a BIOS van fenn webarchive-ban, amiben már benne van a linkelt Celó 1.1GHz support. Wish me luck...

    (#60266) arn: Második tudatos retro gépem volt, az első egy 1Ft-os vaterás szemét, amit 1,5 év volt összetákolni és most megint nem működik :DDD Amptron mocsadék.
    Ez a második meg valami 1500Ft volt egész korrekt gépházzal és 633-as celóval, ez 10 éve szolgál hiba nélkül. Mivel van rajta USB és szépen fut rajta az XP is meg a Linux is, ezért jó szolgálatot tett már sokszor. Kb mindent ebben teszteltem ami nem AGP ugyebár... :W ***

    Amúgy igen, tudom hogy a legalja. Viszont az alaplapi TNT2 miatt már marad, illeszkedik a minél rosszabb videokártyák gyűjteményébe.

    ***Merthogy eredetileg azt hittem, az alaplapi TNT2 M64 majd annyit tud, mint a rendes és majd milyen jó lesz nekem. Hát lóf....

    Na azért van benne most a Radeon 7000... De lehet nézek bele egy T&L-es kártyát is bár a kínai FX5500 mocsok drága. 8500Ft.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák