Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz benedekco #56843 üzenetére

    Kössz :R , le is töltöttem, ígéretesnek néz ki, még ma éjjel kipróbálom.

    A 3 test probléma nem megoldható.

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz benedekco #56843 üzenetére

    Szépen szól, olyan érdekesen művészi a képernyő is. Kár hogy parancssoros. Látom a dokuban hogy .sf2 és .sbk is feltölthető. Parancssorból nem sikerült, a 26MB- os mintára azt mondja hogy nincs elég RAM a kártyán -28MB van rajta. Aztán az .ini filet szerkesztettem, közli hogy betöltve a 2- be, de a grafikus felületen nemtom hogy kell váltani a 2- es bankra, szóval ezt még tanulgatni kell.

    (#56839) arn : kipróbáltam párat, a 96- os év terméséből válogattam, grafikai gond eddig nem volt, de ez a mintavétel elég kicsi a sokszáz demoból amit raktároztam. Az egyik ráadásul 1280- ba kapcsolta a monitort. Az OSD szerint voltak rendesen kisebb/köztes felbontások is. Egyik volt hangproblémás, a GUS- ra vetődött, kérte a báziscímet, megadtam, de néma maradt.

    Tapasztalatok : hangkártya driver nem de a SET (GUS- hoz az init is) kell, XMS kell, EMS- t csak egy kért, dos4gw általában kell, minél több konvencionális ram kell (belőttem az indítófileket). A legtöbb a GUS- on indult, ahol választani lehetett, ott meghallgattam az Awe- val is, a GUS tarolt. Nagy programozói bravúrok. Kis mérethez képest villantós grafikák. A GUS meg szárnyal a Solo6C- n, bár még bejáratós a kicsike, azt mondják hetekbe is beletelik mire formába lendül. Érdekes hogy fülessel nem hallottam, de a Microlabon halkan de lehet hallani az egérmozgást. Némelyik konfigon a vinyóseekelést hallottam, azt hittem hogy ezen nincs mágneses zaj, de mégis, bár nem zavaró szint. Sebességbeli gond nem volt, a PII lazán viszi ezeket, az 1280- as felbontású is akadásmentes.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák