Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz arn #50551 üzenetére

    Szerintem semmiben :DDD Talán azonos órajelen gyorsabb mint a másik kettő. A rövid futószalag miatt pörög mint állat.

    A 3 test probléma nem megoldható.

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz arn #50551 üzenetére

    Jogos gondolat, es meg ki is hereltek a procit/chipsetet (512MB Ram kezelese pl max), hogy veletlenul se legyen konkurenciaja a P4-nek hazon belul.

    Talan akiknek Tuas lapjuk volt, kitolhattak a lap+proci+memo+huto+tap (nem minden ATX P4 ready volt) kombo cserejet ha tuat valasztottak. Nem tudom mennyivel elotte jelenhettek meg a tuas lapok, lusta vagyok kibogaraszni :) De lehet nem sokkal vagy akar egyidoben...

    Miben lehetett jobb a P4-nel? Ar ertek arany az tuti.

    S423 az egy vakvagyan volt, ahogy a Willamette magok. Rambus mizeriat nem is emlitem. Aztan az egesz platformot magara hagytak ugye. Akkor a P60-66-ra emlekeztetett ez, ami kb csak onmagaval volt kompatibilis :). De ennyire ott se volt rossz a heyzet.

    Amugy van egy TH7 II-om (talan 1.7-es P4-el) lehet ossze kene hasonlitanom egy Tuas Cusl2-C konfiggal. Meg egy korai Northwoodal, mondjuk 1.6-ossal.

    Amd meg hiaba mutathatott altenativat, sokan intelnel maradtak csakmert.

    Talan a TomsHardware csinalt videot arrol, hogy leszedi a prochutot egy Athlonrol meg egy Coppermine-rol es akkor mi tortenik. Ezerrel terjedt a video, sok medium is felkapta akkor (hol volt meg youtube meg hasonlok :) ).

    Ez se tett jot sok laikus fejeben mint megiteles az AMD fele. Tokmindegy mit mondtak sokan, ha mar a penztarcadon mulik mashogy dontesz (biztonsag).

    Nekem szemely szerint a Tua all time besztoff favoritok koze tartozik. Kb mindent csinaltam vele, VHS digitalizalast is beleertve :). A leirasomban is szerepel egy ilyen konfig. Ez a gepem meg retrozas elott megvolt, felretettem.

    (#50550) DarthSun

    7db??? Ez mar gyujtogetes! :DD Egy jo kis Tua dual konfigot szivesen osszeraknak. Csak jo lapot nem konnyu ehhez talalni ma (kb lehetetetlen).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák