Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz zotyesz66 #20620 üzenetére

    most jutott rá időm, hogy próbálgassam a K6-III+ és a P5A-t, de nem igazán sikerül élesztenem :U

    próbáltam már 5 féle 128, 256 megás rammal, PCI-os és AGP-s vidkártyával, vinyóval és anélkül, de egyszerűen nem akar túljutni a POST-on... végigpörgeti a ramot, érzékeli a vinyókat (ha éppen van rajta) majd alul eltűnik a press del to enter setup és megáll... nem megy tovább, bármit is próbálok állítgatni :S cseréltem már elemet is - bár nem tűnt teljesen döglöttnek, de picit halványabb volt már a normálisnál, de ez se segített. próbáltam teljes cmos resetet, próbáltam setup és bios defaults-ot beolvastatva indítani, próbáltam mindenféle extra perifériát letiltogatva indítani, de egyszerűen nem kezd el bútolni... mi lehet a hasfájása, találkoztatok már ilyen jelenséggel?

    ami bios verziót hagytál rajta (1011 Beta 005) az úgynézem a plus-os oldalon lévő legújabb, szóval mennie kellene vele, nem? (visszavettem gyári 4x100-ra, 2.0V-ra, 3.5V IO feszre)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák