Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz Yutani #1755 üzenetére

    hehh nekem is volt olyano, sőőőt egy 60aasom is volt de tetü lassú volt :DDD
    Szóval a dual tualatin:
    10perc boot idő.... úgy volt kb fél éve, hogy fel raktam rá a windowst, hallod.,.. iszonyatoyan pörgött... 1sec alatt dobálta az ablakokat, 20sec alatt bebootolt stbstb...
    újraindítás után belassult a betöltés, 2perc alatt töltött be... a poén, mikor betöltött az oprendszer, utána már gyors volt... ez kb igaz a mostani helyzetre is, de még több idő kell neki, hogy betöltsön... kb 5perc az üdvözöljük-ig, utána még 5perc mire használható lesz a gép... ma már működés közbe is lemeredvedett a cucc időnként.. mintha lefagyott volna, pl total commander megnyitása fél perc, mikor beadja utána megint pörög a rendszer...
    néztem szintetikus teszteket, hozza gép a teljesítményét, 3dmarkba is, de használat közben totál belassul... ez semmi, raknám a far cry2-t, egy idő után kidobja hogy nem tudja olvasni a file-t, de mindig máshol, crysis warhead telepítés közben kéri hogy tegyem be a lemezt, image-ből telepítem.. közben bent van... 2es lemezről telepít, egyszer csak bekéri az 1est... berakom, kéri a 2est, telepíti tovább majd megint az egyest kéri, berakom valami egy soros számsort kidob hibaüzenetként, majd amit feltelepített letörölte...
    egyenlőre itt állok... kirakom belőle az SCSI hdd-ket oszt egy ide-sre rakok új rendszer

Új hozzászólás Aktív témák