Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DarthSun #14559 üzenetére

    Live-ra sokan azt mondják, hogy "szar" a minősége. Mindegy, majd ha lesz rá időm meló és szajrézás, meg tesztelés közben akkor majd tesztelem valamikor egy fülessel. Annak idején egy noname Crystal chip-es hangkarira cseréltem a Live-ot mert annyira jól szólt. De ez régen volt és már a fülem sem a régi. Ez a fránya öregség ;)
    Per pill franciao-ban gyűjtjük a vasakat. A házak mennek vas-ba, a kábelek - gagyi tápokról is - kilóra a vastelepen leadható, a tápokat elektromos motornak veszik meg. Az alaplapok, egyéb kártyák, meghajtók, procik németo-ban kerülnek majd leadásra. Sajna a kiló árakkal nem vagyok tisztában, de ha megtelik egy citroen berlingo, akkor olyan 1500+ euró is kisajtolható a dologból. És ezen felül ugye még itt is keresünk a vassal, motorral, kábellel. Szal szelektívek vagyunk és közben pénzhez és szajréhoz is jutunk. Ami meg valami régebbi, vagy különlegesebb darab azt meg gondoltam bedobom ide a gyűjtőknek :)

    re: (#14563) mrgg
    Ja laptopokból szedtük ki. Csak az a baj, hogy a vannak itt románok, lengyelek és cigányok is. A c betűsök szerszáma a beton és a kő (televíziókat el lehet képzelni... ez az amin eldobom az agyamat). A másik kettőé meg a feszítővas. A laptopokat meg nem ezekkel kéne szerelni így nem tudom, hogy a lesarkazott cucc működik-e vagy sem. Szal alaplap kéne hozzájuk :(

    re: (#14565) telescreener
    Aminek van értéke eladnám, aminek csak szellemi értéke van azt odaadnám. Ami meg csak a tömegcikk. Pl celeron 400-1000Mhz, szutyok lapokban, na azok mennek kilóra. Rossz wincsik és minden ami 40GB alatt van az szintén kilóra megy leadásra. Optikai és egyéb meghajtók, kivéve ami DVD-t olvas és ír valamit. Tápokat csak márkásat tartok meg, persze ami jónak néz ki, de nem ismerem azt megnézem a tápos topikban, illetve google is segít tájékozódni. Ha fos a bele akkor leadjuk kilóra, ha valami nagy gyártó akkor marad meg, majd otthon eladásra lesz. Az a baj, hogy fogggalmam sincs, mikor megyek haza és milyen hosszú időre.

    re: (#14555) Fenyő
    Az Asus lapok jók voltak BIOS frissítés után és friss driverrel. Nekem is volt egy ASUS P5AB-m és rettentően szerettem. Volt benne 3-4 féle nvidia kártya tesztelve, Voodoo Banshee és V3 és S3-as karik is (ezt használtam nagyon sokáig: Diamond Stealth III S540, a Savage4-ek feje és istene). Egyikkel se volt különösebb gond, amik amúgy más gépekben se jelentkeztek volna. Ellenben volt valami - talán AsRock - lapunk, amiben szinte semmi se ment el. Hiába friss bios, hiába a driverek, csak egy szerencsétlen 16Mb-os herélt Savage4 ment. Azzal meg nem sok minden futott játszhatóan és bug mentesen.

    más:
    Feltűnt egy eddig nem igazán működő agp-s trident is. Sajna semmi info nincs rajta (csak a chip-en) szal nem tudom mennyi memória van rajta, de különleges az már biztos :)
    Illetve nem tudjuk még meddig tudjuk csinálni a dolgot. Köszönhetően a nemzetiségek kulturálatlan viselkedési formájának, erősítik a biztonsági rendszereket és a konténereket is lakatolni kezdik. Szal a kánaán lehet hamarosan véget ér. Ha pár évvel előbb kezdem a bulit akkor nagyot szakíthattam volna és ti is kaphattatok volna pár különlegességet az biztos. Majd kiderül hova jutunk.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák