Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz #95904256 #10900 üzenetére

    pontosan :R
    Nekem mivel egy kanyi szem venti nincs a gépházban, a vinyók passzívan eléggé felmelegednek, jelenleg 46-47 fok közt vannak, de még fél óra és felmennek 52fokra... ott beálnak és nem melegednek tovább. mióta full vízhűtést használok ilyen hőfokon járnak a vinyók és mégsincs semmi bajuk :)
    amúgy a legdúrvább az volt, mikor egy 20gigás lapos maxtort bevágtam a mobil rackbe, ment rá/róla a másolgatás egyszerre vagy 3-4 helyről ment a vinyórol az olvaásás plusz ugye pakoltam is rá, had tekerjen :DDD persze így jóval lassab is volt mintha egyenként csináltam meg a másolást, de akkor még nem tudtam, vagy szimplán nem foglalkoztam vele?! na a lényeg hogy a HDD sentinel már jelzett hogy a HDD elérte a kritikus 70 fokot, mondom nem baj még had menjen mindjárt végez... szépen átmntek az adatok lövöm le a gépet, szedem ki a vinyót, na most a mobil rack repült is 1,5m-t úgy megégette a keze hogy eldobtam :DDD na óvatosan megfogtam és húztam le róla az IDE kábelt, a kábel az húzódott de a csatlakozó az ott maradt, szóval elkezdett nyúlni a kanyóc :DDD oszt mkor már láttam a rézszálakat nem erőltetem még vagy 21 percig a kábel lehúzását ;]

Új hozzászólás Aktív témák