Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Fücsök007 #98136 üzenetére

    Az a bibi, hogy az X79 PCH által adott natív USB 2.0-ás portok sem működtek.... mázli, hogy van rajta egy combo PS2-es port, ahová természetesen a bill. került élből. :D

    #98137DarthSun: a "hány magot kezel" még nem lefutott kör, ennek még azért utánajárok.
    Igazából akkor tűnt fel, amikor futtattam egy AIDA CPU Queen tesztet, és tudom hogy ez a CPU 50000+ pöttyöt kap 4,3 GHZ-en, azt halvány 37000-et kaptam csak.
    Utána rálestem a RAM sebességekre, az is kevesebb, bár nem annyira jellentős.

    XP: nincs szerencsém a fellelt SSD-s XP-vel, döglődik (valami nagyon), akadozik az egér és GPU-Z (mindegy melyikre) indításra instant kékhalál. ;]
    Driver le-fel után is, REVO-val takarítva.

    Új XP állja helyét.

    A W2000 itt is szupergyorsan ugrik, AIDA 64 is villám módon tölt be.
    Az egyetlen (0.0.7-es) GPU-Z viszont baromságokat ír ki a PCI-os GF6200-ra. :(
    Azért majd megnézem pci-e zsugára mit ír, hátha csak a PCI busz zavarja.

    XP install: egy CD-t lekukáztam, következik a freedom lemez próbája...
    Update: freedom telepítő már szórja fel az első kört, jó lesz valamire, kopp-kopp-kopp...:)

    W2000: remélem ha itt végzek, kezes módon indul az X58-as gépen is, annál nem kell csalnom, a lényegnek van W2000-es drivere.

    Setup képekben:

    :))

    Mod: most olvasom vissza, a CPU-t nem jól írtam (van olyan is, de nem ebben), helyesen i7-3820 van benn (Sandy Bridge EP). :B

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák