Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz envagyok #89531 üzenetére

    Emiatt írtam hogy "Ha az egészet naptárazósan nézzük, akkor más lehet a következtetés"

    96-97 : nem is tudom hogy onnan ma melyik procit lehetne kihozni tesztekben a legjobbnak, főleg ha az akkori alaplapokat, videokártyákat nézzük. Én a mai lehetőségekkel, ma elérhető maxokat vizsgáltam. DOS alatt lehetne tesztelni, Win alatt pedig 3D- ben a FReality vagy esetleg a 3DM99.
    Pld a cikkben említettem is, ha nem a R9800Pro lett volna a lapban, hanem egy korábbi példány, akkor a 3DM2001 Nature tesztjében rosált volna szinte mindegyik proci. Persze a 3DM2001 is kilóg rendesen, ha az időrendet tartjuk. 96-97- ben található videokártyákkal meg inkább csak a FReality fut rendesen, de még az is beszaggat. DOS alatt azért lehet pár tesztet futtatni, ott nem annyira számít a videokártya.

    A PIII/500 pedig már igen jó proci, BX lappal a legstabilabb retro. Már alapórajelen veri a @617- en futó K6-III+- t, és @550- en is stabilan megy(feljebb nem is próbáltam).

    A tesztsoromban elért összesített eredmények :
    K6-III+@617MHz - 9935,38
    Katmai@550MHz - 10868,82
    Katmai@500MHz - 10010,69

    A K6-III+ esetén viszont nekem nem lényeg hogy veszít, meg hogy melyik proci mikori, ez mind mellékes. Az SS7- ből kihozható max teljesítmény a lényeg, és ahogy ezt meg tudták oldani, nagy zsenialitás.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák