Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz envagyok #82232 üzenetére

    SB0100+Win7 alatt még működött, de 3/4 vagy 4/5- el szólt csak, nem is emlékszem melyik, a 2/3 az bug a leírásban sztem.

    (#82233) FoxiestFox : Daniel K már befejezte a fejlesztést, Win11 alá még optimalizálta a csomagját, aztán elköszönt. XP- től kezdve nagyon jók a driverei, a régebbi és a legújabb verziókat is lementettem, aztán hogy az új meddig lesz ok, a buildváltások miatt, azt nehéz megjósolni. De legalább a retro gépekhez lesz mindíg penge csomag.

    (#82234) KROK640 : igen, kisebb problémák még vannak, most azokon aggyolok, de lényegében jól műkszik. SP5- ös szerkesztés is jó lett, fel is ment, de elengedtem, töröltem. A kiinduló alapcsomagnak nem volt elég a szériaszám, aktivációt kért. Azt is ki lehet szedni belőle(XP jogviszonya már senkit nem érdekel), de már nem molyoltam vele. Jó a sima SP3, az legalább elég retro, egy már viszonylag hozzá képest modern gépen. A cél végülis ez volt. Meg a Win10 is, tehát hogy mekkora intervallumot képes átfogni.
    #82237 : nálam meg épp a fenti analógiára a Win98 -> 775- re. Kedvenc oprendszer a lehető legújabb gépre. A vadállat gyors Win98 :D . A WinMe nem annyira jött be, bár lehet hogy majd még kísérletezek avval is, meg a Win2000- el is. Utóbbi a csomagszerkesztővel elvileg felmegy 2011v3- ra is, asszem az XP- re írt AHCI drivernek mennie kell Win2000 alatt is :U

    (#82236) nakos1212 : XP alatti 3DMark futásoknál is magasabb az eredmény ha közben az Explorer ki van kapcsolva.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák