Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz DarthSun #77625 üzenetére

    Pont tegnap este töltöttem le több ilyen módosított XP-t, szóval lehet még bőven válogatnia annak, aki keresgél. :)
    Viszont van, ami vírusos/trójais, szóval nem árt a figyelem. Ma hajnalban például telepítettem volna egy MicroXP-t is, a Windows 11 talált benne trójait ( G:\$OEM$\INST\ITEMS.exe-ben Trojan:Win32/Malat ). Néha kamu riasztás az ilyesmi, de azért no.
    Aztán amire még érdemes figyelni, ha penre írja az ember a telepítőt, nem cd-re/dvd-re, hogy Rufus benézi az usb-t, és a 0x81-et teszi be elsőre, amivel leáll/hat a telepítés. Tegnap nekem akkor lett jó, mikor 0x80-ra állítottam. USB boot-ot meg Ploppal csináltam, mert az sajnos nincs a régi Optiplexben.
    Mai cél, hogy találjak egy olyan oprendszert a GX150-re, amit simán visz a P3-am is, de ez az oprendszer ne legyen DOS alapú. Alapból Windows 2000 szokott lenni rajta, de már annak a sebességével se vagyok teljesen elégedett; villámtempót szeretnék, de minimum legyen vele olyan az élmény, mint amit 3.2 GHz-es PIV mellett élek meg XP alatt. Linuxok is szóba jöhetnek, de a boot ideje is számít.
    Kigyűjtöttem már vagy 10 módosított Win2000-t és XP-t, majd meglátjuk...

Új hozzászólás Aktív témák