Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    Elkezdtem begyűjteni az SS7 kalandozáshoz a hozzávalókat. Első alaplap, csütörtökön érkezett.

    AsusP5A-B

    Nagyon szép állapotban, 32MB SDRAM és K6-2/333 procival, és rev 1.03, tehát nem lesz gondja a K6-III+ - al sem.

    Mondjuk a proci csak az 1000 felé haladó gyűjteményemet gyarapítja, a RAM pedig ment a több kilónyi többi mellé. Proci bentmaradt a kipróbáláshoz, RAM- ból egy Micron 256MB CL2 133 ment bele ideiglenesen. Majd 128- as lesz a végleges, mivel az Aladdin lapi cache annyit képes belátni. Video - GeForce3, nehogy GPU limit legyen. Megfelelő beállításokkal megy az NVidia benne, ez még Fenyő receptje alapján, aki rég nem járt a topikban sajna...
    A gyors-próbához csak egy DVDRW- t kötöttem rá, hogy a DOS- os DVD- ről néhány tesztet futtassak.

    Az Astra szépen mutatja a RAM- ot és videot :

    Egy DosNavigátor összesítő :

    Aztán otthagytam, hadmenjen a MemTest :

    Egynek jó lesz ez a konvencionális lap, melyet sztem majd mindenki ismer.
    Jövőhéten jön egy különleges lap, 1MB fedélzeti kessel, melyet sokan szidnak-sokan magasztalnak...hát majd kiderül, majd jövök fotó+leírással.
    Egyelőre ez a kettő készülődik majd a rengeteg átlagos és különleges proci fogadására. Evvel elleszek sztem min 1 évig :DDD :B

    Valamint álmaim hangkártyája is postán van már, hétfőn érkezik, ha minden jól megy :))

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák