Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Peter789 #28094 üzenetére

    Hát többszálon még biztos így kis órajelen is jobb a xeon, meg ugye 12mb cache némely tesztben számít.
    Valószínűleg régebbi egy vagy két magot használó játékokban a kisebb cache 2 mag de nagyobb órajelű core2 jobb. A lapom GA-965P-DS3P sajna nem eszi a nagy fsb-t, vagy csak nem értek hozzá. A proci biztosan menne alapfeszen 1600 fsb-vel, mindenhol írják. Penti2-es óta nem volt intelem, nem tudom mit kell ezen még állítani.

    1100-as ramok vannak benne, így az sem lenne akadály de visszaosztva sem megy. Feszt meg nem tudom minek adjak. Fine ratio nem megy, csak 6-ot és 7-et tud.
    bacsis
    Igen az új socketeknél már nem kell trükközni, alapból megy xeon proci desktopba. Kivéve úgy tudom Dell, HP... gyártóknál.
    Én most letettem a nagyobb procivadászatról, marad az X6 mivel játékoknál teljesen elég, inkább vettem egy parasztvakítós 6gb ramos 7970-et. :DDD (skyrimre kell a vram, meg pár év múlva is elég lesz)

    Ranagol_5
    simán szétvagdostam én is a 775-öt, nem nagy dolog csak óvatosan kell és sok mindent nem befolyásol csak műanyag.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák