Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz pw12345 #20197 üzenetére

    tegnap sikerült ismét lecsúsznom az átkozott tizedespont vagy tizedesvessző kérdés miatt egy szállítással együtt 10EUR alatt elmenő tekram MVP3 super7 lap + Cyrix M-II 300 + némi ram, vidkártya, vinyó kombóról :W pedig nagyon megnéztem volna, hogy ez a 233-on robogó cyrix mire képes egy MMX 233 és K6 233-hoz képest, esetleg még egy ilyen órajelre lebutított K6-3-at és visszavett FSB-s P2-350-et is érdemes lett volna bevetni... dehát ez is elúszott.. de biztosan jön majd valami más izgi :))

    egyébként amerikából is szoktam rendelni - speciális útvonalon - egyik ismerős gyakran rendel hajós/autós alkatrészeket a légipistával és hozzá szoktam betársulni olyankor. 1-1 darabra irreális lenne a minimum ár, de úgy már minimális plussz költség, paypal-t pedig az amcsik 99%-a fogad. sajnos a németeknél jó ha 50% az arány, nem kevés licit már ott bukik, hogy visszautasítja a paypal-t, az utalásos módszer pedig irrális feláras. mondjuk 1x 3-4EUR-t szimplán beraktam egy borítékba alufóliába hajtva és elküldtem postai levélként és korrektül megjött a cucc, de azért nagyobb összegnél már nem szívesen játszanék ilyet...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák