Új hozzászólás Aktív témák

  • DBob

    őstag

    válasz DarthSun #13572 üzenetére

    Ez kb 3x gyorsabban (illetve harmad akkora CPU terheléssel) működik mint az enyém. Nekem egy 4x-es SCSI CD van benne, 4x-es sebességen 25%-os a CPU terhelés. :((

    Egész pontosan milyen CPU van a gépben? Illetve fel tudod tölteni valahova ezt a COREtest-et? Nem találom sehol.

    Tegnap este még félve kikapcsoltam a SCSI dupla buffert is, hátha változtat valamit. Semmi lényeges, szerencsére nem omlott össze a partíció mint anno DOS alól. Remélem nem az UW-SCSI jelenti a megoldást a problémámra, mert ahhoz azért költeni kéne a gépre, és mert akkor megkérdőjeleződik bennem a SCSI-2 előnye.

    Olyan SF2-őt keresek, ami a ROM-hoz hasonlóan "kiegyensúlyozott", mégis minden tekintettben jobb nála. Sok olyan SF2-őt használtam régen én is, ami 10 évvel ezelőtt megette a rendszer memóriám több mint felét (több mint 250MB-os volt), de mégsem volt összességében jobb az alap SB Live mellé mellékeltnél. Jók voltak a hangszerek, de ha lejátszottál egy midit rajtuk, nem álltak össze rendszerré, az eltérő karakterisztikák miatt.

Új hozzászólás Aktív témák