Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz arn #103544 üzenetére

    Pár éve csináltam egy Antec házon ilyen ebayes retrobrite trutyival, jó lett az eredmény, és azóta is jó. Lefújtam utána UV védő sprayvel, azóta is éri a nap reggelente (asztalon van a gép), és nem láttam jelét visszasárgulásnak, pedig szerintem a gép rég elpárologtatta az UV védelmet. Úgyhogy nekem eddig oké a technika.

    Viszont valahol olvastam, hogy nem is kell semmi trutyi, csak ki kell vinni a napra, és kifehéredik a műanyag... ami mókás lenne ha működne, miközben mindenki kenegeti, és UV kamrázza stb. :))

    Ennek az az apropója hogy sikerült vennem egy másik modellt abból az Antec-utód dizájnból amire rá vagyok csípődve (a rácsos aljú, biztos mutattam már itt, ebbe most vagy egy P4, vagy a Ryzen gépem fog menni, a másikban a PIII van) ennek is sárgás már az előlapja, és nagyon nem akaródzik megint trutyit rendelni, lefóliázni, forgatni a napon kesztyűben... szóval ha működik a sima napoztatós módszer, nagyon boldog leszek. Holnap kiteszem, meglátjuk.
    Sőt már most kitettem, mert a nap hamarabb fog kelni, mint én...
    Amíg az előlap napozik, a gépház jön majd velem a kocsimosóba mert elég retkes a bele ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák