Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz sidi #100906 üzenetére

    Igen a sarkazás védő csak a T-birdhoz meg Spitfirehöz volt jó, most is akad egy még, vmelyik nagyobb Athlonnal (1200, 1333 és 1400-asból van egy-egy példány) szerváltam gombokért még évekkel ezelőtt. Az ilyen kisebb sarkazást szinte mindig túlélték, van amelyik nagyobbat is, volt olyannal is dolgom, amelyiknek kompletten egy éle hiányzott :DDD , meg 1-2 sarka, de simán stabilan működött ennek ellenére. Ilyen ramom szerintem pont nekem is volt, meg ez a Mistral matrica is sok korabeli motyómon most ott virít, jó nagy mamut volt akkoriban, ilyen félszürke beszerzésekkel mindig az olcsóbbak közé tartoztak, mondjuk ez a gariztatás színvonalát is gyakran az elfogadható határérték alá vitte. :DDD

    Szerk; Igen fpu-t játékok akkoriban nem nagyon használtak, inkább ilyen táblázat/adatbázis kezelő vagy 3d tervező progik inkább, mondjuk a Scorch-ról pont tudtam, ott a golyó pályájának kiszámítása gyorsabban ment vele, Stuntsról meg eléggé megoszlanak az infók, hogy tényleg valóban használja vagy csak fake info, mondjuk ki lehet próbálni, egy 286-os úgyis kb pont a játszhatóság határa vele...

    Darthsun: Nagyobb mobilbartonok mennek mint a golyó ált., nekem most csak egy 2600+ van, de még nem próbáltam mit bír, vannak lockmentes tbred, thorton, bartonjaim, a 2200-at jópár tudja alapfeszen, egy lockemntes 2400+ thorton 2400-et is megy, alapfeszen még 2300-on is lazán hűvösen.

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák