Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz atti_2010 #9694 üzenetére

    Akkor miért vannak? A kézikönyvben én is olvastam, hogy ne piszkáljam őket, de WTF, talán csak azért tették be őket, hogy legyen már valami, ami állíthatónak látszik a biosban? :F
    49X szorzóval omlott a rendszer 48X még mindig 1.44Vmax (1.525V bios), lehet, erre rá kell majd tenni az offsetet, hátha legalább annyi haszna lesz.
    FSB emeléssel mennyire lehet játszani? +1MHz-cel eltűnne a CnQ f.szsága, 2-vel meg majdnem +100MHz-et nyernék, azaz 49X mellett meglenne 5GHz. Az már elfogadható tuningnak tűnik. Vagy próbáljam turbóval és auto procifesszel? Mert úgy is hasonlóan menne fel a fesz, ha a lap nem hagyja 1.55V fölé menni.
    Amúgy feszben mennyit kaphat a proci? Melegedésben még 65°C körül vagyok a kánikula és a nem túl acélos ház ellenére.

    AgFRjkUZT_3: Olyan lehetőséged nincs, mint AsRocknál, hogy még bebootolás előtt nyomsz egy F6-ot, és bármiféle vizsgálat nélkül felteszi a lap pendrive-ról a biost? MSI már 1000 éve is szar volt amúgy, pont tőlük volt 580X csúcslapom is. Jót nem tudok mondani róla semmilyen szempontból.

    Nálam amúgy szintén nem ment a bios frissítés sehogy, mindig fagyott, egészen addig, amíg a DVD-t és a vinyókat le nem kötöttem a lapról (kb. 4 régebbi konfigot szolgáltak eddig gond nélkül). Az Asrock támogatásnak is új volt az infó, de lehet valami gáz A10-ekkel. Amúgy az 1.0-s bios-om is felismerte az A10-et, holott csak 1.4-től kellett volna neki, de MSI-től ezt nem is várom el.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák