Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz gyűrű #7003 üzenetére

    Hétvégén megcsináltam az összefoglalóban leírtakat, letöltöttam és felraktam mindkét appot, a kis play gombra mapeltem a rr váltást, de hiába nyomogatom, nem hozza fel a választási lehetőséget. Közben ráadásul véletlenül az HBO appot a lefelé gombra tettem fel. Az bezzeg működött, hogy rohadna meg, és utána már nem tudtam semmit csinálni, mert amint megnyomtam a lefelé gombot, már indult is az app. Szóval tolhattam egy factory resetet. És az, hogy a hosszas szívás után még nem is működik, eléggé elvette az egésztől a kedvemet.
    Ismét csak azt tudom mondani, hogy bezzeg a letorrentezett cuccok számítógépen keresztül Kodival tökéletesen működnek egyszerűen beállítgatva. Ha az ember próbál legálisan hozzájutni a tartalomhoz, az meg szívjon. Mibe került volna a köcsög Amazonnak elérhetővé tenni ezt a menüt, aztán a user kiválaszthatja, hogy mit akar. Ugyanúgy bele lehetett volna tenni a developer menübe. Még a hotkey is maradhatott volna, mint ami a váltásra amúgy is meg van adva, csak nem kéne végignézni vagy egy percen keresztül, mire a sorban eljut ez a vacak a 24fps-ig. Sokszor felmerül bennem, hogy a cégek amúgy kipróbálják-e a termékeiket használat előtt.

Új hozzászólás Aktív témák