Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz szecsgeri #47164 üzenetére

    WoW! Nagyon adja a Tejut, meg ugy is, hogy az a lakott terulet fenyszennyezese is ottvan, de erosen kompenzal! Jomagam meg nem jutotam tejut,a star trail fotozashoz eddig, de amiket kepeket nezek, azokon egy jellegzetes targy (szikla, fal,stb) elegge fel tudja dobni a kompot!

    Csillag ment ra flickeren, mert szerintem siman megerdemled!

    Hamar egy hsz.

    Koszonom a visszajelzest a hosszu zaridos folyos kepekhez. A fasnal tenyleg hulyen komponaltam, a minimum az lett volna hogy benne van az egesz fa, hamar az egyik fo tema epp az. Fattyu, a harmadik szolid szineit jomagam sem ertem. Mostanaban elkezdtem hasznalni LRCC-ben az Adobe standard helyett a Camera neutral profilt, meg szinhelytelen szar kijelzos T420-on is kiegyensulyozottabnak tunik a zold es a sarga. Ezentul megjobban figyelek ra.

    Ezt meg inkabb erdkessegbol dobnam be. Sigma Art 30/2.8-al meg decemberben, sotetitett helyen, vaku nelkul, osszekoszolt, karistolt uvegen at.Egyszeruen hihetetlen a Termeszet, hogy egy nyavalyas meduza, ami 3-4 centinel nem no nagyobbra ilyen szep tud lenni, plane ilyen mesterseges vilagitassal. 3 kepet tettem fel most, akit erdekel lapozzon elore/hatra.

    Te Aptyuk, benne leszunk a kékfényben!

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák