Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g.killer

    aktív tag

    válasz randras_83 #43944 üzenetére

    A magyarázat elég egyszerű, új a masina és a kézikönyvet átolvasom mert a dslr tárcsás vezérlése és az egész más mint amit az oly-n megszoktam idő híján mindig magammal viszem, hogy egy üres percemben olvasgatni tudjam így történ ez tegnap is.. :B

    A képemre dobhatna valaki kritikát, de ha nem feltöltöm Pesten Fotóztam-ba ott majd a like-ok jól megmondják.. ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

  • KelemenUhr

    aktív tag

    válasz randras_83 #43944 üzenetére

    Köszi a véleményt. :R Baromi jó ötlet, legközelebb így teszek. :D Csak még gyakorolnom kell a manuálozást, hogy gyorsabban menjen a fókuszálás, mert a lánykák nem maradnak sokáig nyugton. :D

    g.killer: Ennek a képnek tényleg kell az elborult utómunka. Szerintem összességében - főleg telefonnal - nem rossz. :K A lájkok biztosan záporoznának rá. :DDD
    Hát igen, meg kell szokni a kíméletlen kritikát, de szerintem csak a hasznára válik az embernek. :K Nekem is van ilyen (XY Photography) ismerősöm, bár annyira nem vagyunk jóban, hogy ilyen Ph! jellegű kritikát fogalmazzak meg neki. :D Mindenesetre nem csinál rossz képeket, de semmi igazán kiemelkedő. Viszont mindenféle pályázatokat nyer, múltkor pl. olyan képpel hozott el egy szép nagy összeget, amit fogalmazzunk úgy finoman: nem csak ő lőtt meg, hanem sokan már előtte is, én is, de pont emiatt sosem álltam neki feldolgozni... :F De hát élelemeseké a világ, ő csinálja jól. :K

    ...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

Új hozzászólás Aktív témák