Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aldebaran

    őstag

    válasz torzo #43774 üzenetére

    Mintha ezt írtad volna: Lehet savazni. :K
    Vagy nem gondoltad komolyan?
    A kritikák pedig nem mondanak ellent, kiegészítik egymást, de azt kezdesz velük, amit akarsz. ;]

    Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

  • Fandango

    Topikgazda

    válasz torzo #43774 üzenetére

    Azért is írtam, hogy te biztos ilyennek láttad, csak nekem furcsa. A kép pedig tetszik, mert jó a kompó. A színvilágoddal nincs mindig bajom, de ha van akkor meg nem tehetek róla, hogy nekem éppen nem jön be, vagy sok, vagy sárga. :P
    Illetve már többször leírtam, a kép elsődlegesen a készítőjének tetszen, ne másnak.

  • grigo

    őstag

    válasz torzo #43774 üzenetére

    Szerintem túlgörcsölöd. Nincs kép ami mindenkinek tetszik. Van akinek táj tetszik, másnak portré, másnak egy szőrös csáp. Felesleges ennyire begörcsölni ha valakinek nem jön be egy képed, szerintem utána minél inkább ontod fel az új képeket annál rosszabb és ha az sem tetszik még rosszabb lesz a lelkednek. Nem rám tartozik de túl sok lélekápolást vársz a képeidre és elfelejted megtalálni benne a saját örömödet, ha pedig mások nem igazolják a te ízlésvilágodat akkor befeszülsz.
    Szerintem senki nem érez kényszert a leminősítésre, egész egyszerűen más fotójában könnyebben megtalálja a maga ízlése szerinti gyenge pontokat, te pedig aki esetleg órákat töltöttél vele már megint máshogy látod.
    Irigylésre méltó helyeken jársz és kivételes helyszíneken van lehetőséged lőni egyszerűen csak élvezd görcsölésmentesen és ha másnak esetleg nem tetszik akkor engedd el a feszkót és koncentrálj az élményre amit neked adott a fotózás.
    Én pl a technikán bukok be mindig de az élmény megmarad, maximum emléknek jó lesz de amilyen lett olyan lett, ezen már nincs mit tenni és ha belegebedek is, a kritika olyan lesz amilyen akárhogy húznám fel magam.
    Na ez most elég hippis lestt :DDD

    #43783 marcitp:
    Úgy látom téged már meglátogatott a karácsony szelleme. Látszik, hogy élvezed ezt a témát. Nekem amúgy tetszik. Ha zajos akkor zajos, és bár tudom, hogy nem a te stílusod effektezni de valami karácsonyi/ünnepi képi világgal megpróbáltam volna a zajt az előnyére fordítani. Aztán lehet sok értelme nem lett volna. Várom a következő karácsonyi képed, tudom, hogy lesz még... ;)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

Új hozzászólás Aktív témák