Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fotonhámozó

    senior tag

    válasz grigo #41066 üzenetére

    Oda papucsban kimászni... :O Vékonyabb talpú cipőben is szívás a pataktól kifelé. Nem szidott miatta, hogy oda kicsaltad? A nehezebben megközelíthető részek is (pl Gortva-völgye) kezdenek elcsépelt témák lenni, sajnos. Talán Medvesalja nincs még agyonfotózva az ismertebb helyeket kivéve (Mária-kút, Ajnácskő). Most már ha valami kevésbé elcsépeltet akarsz mutatni, akkor vagy teljesen ismeretlen helyre kell menned az isten háta mögé árkon-bokron keresztül (egyenesen a medve karjai közé :DDD ) vagy az ismert témákat szokatlan szemszögből, kompozícióval kell lefotóznod (mindkét esetben számítani lehet rá, hogy mások rövid időn belül ugyanazt vagy nagyon hasonlót meglövik, aztán jellemtől függően vagy bevallják, hogy a te képed volt az alap vagy teljesen egyedi képként hirdetve körberodeózzák vele a netet).

    jjeahh:: nekem így tetszik a panod, ennél jobban nem kell az eget dramatizálni (az én ízlésemnek megfelelően).
    A sorozatban van olyan kép is, amilyet említesz, nekem a linkelt fotó jön be a legjobban, főleg a hangulata miatt. Bal oldalt Salgó vára látható, az kb olyan motívum a fennsíkon készült képeken, mint a Gellért-hegyről lőtt hajnali képeken a Szabadság-híd.

    A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Új hozzászólás Aktív témák