Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    válasz total90 #32759 üzenetére

    Már annyira vártam... :U

    Ezek a TE véleményeid... nekem meg a Korábbiak a sajátjaim.

    Olcsó és megoldható alternatívát soroltam fel, mert sejtem, hogy az említett júzer nemigazán fog belemélyedni ebbe úgy mint Te vagy Én... Ő csak akar pár képet ebből is...

    Gondolom most nekem is fel kellene sorolnom a Stúdióm és a Stúdiónk tartalmát E-penisnek (tudom, majd írod, hogy nem ennek szántad ÉSATÖBBI)

    Természetesen számít a vízhez kevert viszkozitás balanszírozó anyag, de kérdés; Te elmondod-e, hogy mit használsz és milyen arányban? :) (<-ez hasznosabb info volna)

    Számomra elvesztette az élményét a dolog, mikor volt lehetőségem pár napra beülni egy 3 végű arduinós rendszer elé...
    Mivel pötit technomán vagyok, elég hamar kikalkuláltam pár érdekes ejtést... és még az is felhúzta a szemöldökét az alkotásaimtól aki most 4 éve üldögél előtte.

    Jó móka, de ez már nemigazán a júzertől függő dolog... hacsaknem azt a 6-7 értéket vesszük amit x.xxms pontosságra be kell pötyögni... aztán a többit megcsinálja a gép. (vagy még az se kell... ha van szimulációs szoftver :D ) szerk.: Jah meg még lehet buborékokat is fújkodni az esési zónába meg minden, talán ez a legkomolyabb része
    Emiatt most van egy valag könyvbe biggyeszthető képem, de mégsem érzem a sajátomnak, meg a kedvem is kicsit alábbhagyott vele...

    [ Szerkesztve ]

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák