Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fr3ntzen

    aktív tag

    válasz Colonel993 #32752 üzenetére

    Köszi. Mint irtam, csak hirtelen nekiugras volt. :) Igen elolvastam ezeket a dolgokat ...Az automata módot én le.....-om inkabb igy csinalok 200 képet amiből max 1 lesz jó ! A csepegtetésről is olvastam.

    http://megafoto.hu/kezdolap/Igy-keszult/vizcsepp-fotozas.html

    http://fotozz.hu/cikket_megmutat?cikk_ID=107

    Amugy kiraktam az egyiket háttérnek a gépre egészen tetszik, ahhoz képest, hogy még életemben nem csinaltam ilyet . :)

    PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

  • total90

    veterán

    válasz Colonel993 #32752 üzenetére

    Ha mar vizcseppek:

    -sima zacsibol csepegtetve es a jo szerencsere varva: [link]
    -infuzios szett, de masodpercenkenti beoszthatosagu: [link]
    -Cognysys csepegteto rendszer: [link]
    Akciosan volt lezer szenzorkkal januarban 700€ kornyken... egy valag penz, de nagyon sok masra is hasznalhato, pl. high-speed fotozas... :K

    Amit irsz "-Kell egy hosszú, legalább "16:9" arányú tálca (lehetőleg fújd le akrillal feketére, de ez nem kötelező)"

    Egy pohar is eleg es a szine total mindegy. Hidd el, elegge beleerultem a temaba, tudom mirol beszelek. Sokkal lenyegesebb az anyag amit csepegtetsz, ami ugye viz, de par cuccot meg bele erdemes keverni es akkor meg jon a megvilagitas. 2 vakuval az edeny/pohar/tartaly pereme eltuntetheto ;)

    "-fénylágyítót használni (minimum pauszpapír karton keretbe DIY módszerrel)"
    45% attetszesu feher plexi opal kidolgozassal... a tokeletes megoldas.

    "-legalább 1 vaku használata, szinkron zsinóron vagy valamilyen mód gépről levéve használni egy 45°-os villantás végett"
    1/128 24mm lesz az.

    "Aztán ha meg is veszed... az egésznek a varázsa elmúlik, mert kb az elektronika csinál mindent"
    Nem, nem igy van. Ezred masodpercek allitasaval total mas alakzatok jonnek ki, tengernyi lehetoseg van benne :K

    Majd irok rola logoutra egy cikket :K

    [ Szerkesztve ]

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák